Akceptujesz erotyczną zawartość strony?

Hotmax to bezpłatny portal, na którym znajdziesz darmowe ogłoszenia towarzyskie dziewczyn, par oraz panów. Znajdują się tutaj sex oferty, anonse erotyczne oraz kontakty towarzyskie. Jeśli szukasz wyjątkowego towarzystwa na wieczór kawalerski, dziewczyny, która uprzyjemni Twój pobyt w hotelu lub adresu night klubu bądź agencji towarzyskiej to trafiłeś w dobre miejsce!

Portal zawiera materiały, zdjęcia oraz filmy o tematyce erotycznej.

dodaj ogłoszenie
Wersja mobilna
Logo Hotmax.pl Wybierz ogłoszenie z danego miasta
Najnowsze anonse
10-10-2019
Vip Massage Maja 22
22 lat
WARSZAWA
575-714-091
10-10-2019
Best Erotic Massage
43 lat
WARSZAWA
572-107-466
10-10-2019
Monia 23 Body masaż
23 lat
WARSZAWA
506-301-013
10-10-2019
Maja
24 lat
WARSZAWA
697-106-247
08-10-2019
Ostre pieprzenie z analnym
23 lat
WARSZAWA
791-450-773

Ogłoszenia o pracę
Przyjmę dziewczyny
Data: 24-07-2019
Przyjmę dziewczęta pełnoletnie z miłą aparycją do nowego apartamentu we Wrocławiu.Jeżeli nie jesteś konfliktowa,a potrzebujesz dobrego zarobku,to zapraszam do kontaktu.Możesz przyjechać z innego miasta,jest możliwość...

Telefon: 531720884

Konkurs Garsoniera
Szukam
od   do  lat
Cena za
od: do: PLN

Jak zachowywać się na sex spotkaniu?


Czego pragną nasze gorące dziewczyny? Spis rad oraz zasad Aby Twoje spotkanie z kobietą przebiegło naprawdę przyjemnie - najpierw przeczytaj!

Oferujemy ci zbiór naprawdę wartościowych rad.

W momencie, kiedy zdecydujesz i wybierzesz już sobie dziewczynę z ogłoszenia, musisz pamiętać o kilku sztampowych zasadach. O kilku z nich, chyba nawet nie powinnyśmy przypominać, ale tak dla pewności… Zdając sobie sprawę, że faceci, gdy myślą o seksie, nie myślą już o niczym innym, wydaje nam się, że warto wspomnieć o kilku naprawdę ważnych kwestiach.

Udane seks spotkanie
Podczas seks spotkania należy stosować się do ważnych zasad.


Zasada numer 1

Mamy nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że nie ma mowy o żadnych chorobach, zapaleniach czy zakażeniach miejsc intymnych. My, oferujemy ci 100% pewności naszego zdrowia i chcemy, abyś ty także podchodził do tematu odpowiedzialnie. Ponadto, zwykła higiena w postaci utrzymania czystości- temat dość oczywisty, a jednak… Jeśli chcesz spędzić a nami naprawdę cudowne chwile, zadbaj o to.

Zasada numer 2

Nawiązując do zasady numer 1, nie pytajcie nas, czy możemy uprawiać seks bez prezerwatywy. Nie ma i nigdy nie będzie żadnych wyjątków w tym aspekcie. Mówienie, ‘to chociaż na chwilkę’ też nie stanowi takiego wyjątku. Kiedy skończycie i macie ochotę na więcej igraszek-musicie umyć członek i zmienić prezerwatywę. Nie ma możliwości kontynuowania drugiego stosunku z niewymienioną prezerwatywą!

Zasada numer 3

Nie zadawaj nam pytań, których odpowiedzi tak naprawdę nie musisz znać. Nie pytaj nas o sprawy prywatne i życie osobiste. Czy mamy męża, chłopaka, narzeczonego, dzieci. Gdzie mieszkamy. Nie pytajcie także dlaczego robimy to, a nie coś innego i czy jest to dla nas przyjemne. Nie pytajcie czy moja gaża za usługę jest w pełni moja, czy muszę oddać część osobie nadrzędnej. Nie pytaj od jak dawna i jak długo dziennie pracuję. Są to tematy, których nie powinniście poruszać.

Zasady seks spotkań
Stosowanie się do zasad sprawi, że spotkanie będzie przyjemne dla obu stron.


Zasada numer 4

Nie zmuszajcie nas, ani nie namawiajcie na rzeczy, na które nie mamy ochoty czy nie wyrażamy aprobaty. Podczas seksu oralnego, nie próbujcie również z zaskoczenia kończyć w ustach!

Zasada numer 5

Podczas, gdy przebywamy w łazience, nie wchodźcie tam bez uprzedzenia. Czasem bywa to krępujące, a niekiedy nawet kłopotliwe. Kiedy będziemy w pełni gotowe, ujrzycie nas zrobione na bóstwo. Uwierzcie nam, że postaramy się być tam jak najkrócej to możliwe.

Zasada numer 6

Gdy to my was odwiedzamy, wykażcie się odrobina kurtuazji, proponując coś do picia, nawet wodę. Przełamie to pierwsze lody i pomoże nam nawiązać pierwszy kontakt, a w końcu chodzi, o to, aby spędzić miłe chwile.

Zasada numer 7

Nawiązując do powyższej zasady, dla nawiązania lepszego kontaktu, nie atakujcie nas już od samego wejścia. Sprawcie, aby spotkanie nie było tylko zimnym i oschłym wyładowaniem się. Istotny jest też klimat. Poza tym taka nagła reakcja wzbudza też w nas poczucie lęku. Napastliwe zachowanie nie jest mile widziane.

Zasada numer 8

Jeśli nie musicie wspomagać się farmaceutykami typu Viagra, nie zażywajcie ich przed spotkaniem z nami. Chcemy spotkać się z ludźmi, a nie seks-robotami. W momencie, kiedy nie macie już siły, dajcie nam po prostu znać, a my to uszanujemy (to wcale nie odbiera wam męskości) i zajmiemy się wami w inny sposób.

Zasada numer 9

Nie proponujcie darmowego noclegu, darmowych spotkań, darmowych przysług.

Zasada nr 10 (ostatnia, ale nie najmniej ważna!)

Płaćcie za spotkanie przed rozwinięciem sytuacji. Oboje zdajemy sobie sprawę na jakich warunkach się spotykamy i nie powodujcie, abyśmy musiały upominać się o własne pieniądze. Pamiętajcie o tym.

Zwierzenia prostytutki


Stopka grafika
Oferty pracy w branży towarzyskiej
Praca w branży

Ponad 1000 ogłoszeń o pracę

Oferujesz lub szukasz pracy w branży towarzyskiej?
Codziennie aktualizowana baza ogłoszeń z kraju i całej Europy.

Szczegóły konkursu
Rozdajemy bliznę dla Pań
Prezenty dla Pań

Obdarowaliśmy ponad 400 div!

Podczas naszej promocji rozdaliśmy wśród naszych div seks gadżety oraz bieliznę erotyczną.

Rozdaliśmy również ponad 100 gadżetów erotycznych.