Akceptujesz erotyczną zawartość strony?

Hotmax to bezpłatny portal, na którym znajdziesz darmowe ogłoszenia towarzyskie dziewczyn, par oraz panów. Znajdują się tutaj sex oferty, anonse erotyczne oraz kontakty towarzyskie. Jeśli szukasz wyjątkowego towarzystwa na wieczór kawalerski, dziewczyny, która uprzyjemni Twój pobyt w hotelu lub adresu night klubu bądź agencji towarzyskiej to trafiłeś w dobre miejsce!

Portal zawiera materiały, zdjęcia oraz filmy o tematyce erotycznej.

dodaj ogłoszenie
Wersja mobilna
Logo Hotmax.pl Wybierz ogłoszenie z danego miasta
Najnowsze anonse
27-06-2019
Ewa Kobiece Kształty
28 lat
BIELSKO BIAŁA
503-923-056
27-03-2017
Anita
30 lat
DĘBNO LUBUSKIE
603-793-995
23-02-2017
Bzzykankoo - Sylwia......
27 lat
WARSZAWA
511-381-511
23-02-2017
Beata Puszysta Mokotow - Full!
36 lat
WARSZAWA
228-487-710
19-10-2016
SYLWIA - Puławska 43...
26 lat
WARSZAWA
511-381-511

Ogłoszenia o pracę
Masażystkę zatrudnimy
Data: 22-10-2020
Ofertę kieruję do Pań/dziewczyn , które lubią, znają, lub też pragną poznać techniki masaży erotycznych. Proponuję pracę w serdecznej i miłej atmosferze, bardzo wysokie zarobki (ok. 13 000 pln/mc) zależne tylko od własnego...

Telefon: 798499886

Konkurs Garsoniera
Szukam
od   do  lat
Cena za
od: do: PLN

Seks analny - jak zacząć?


Seks analny- na samą myśl o tego rodzaju współżyciu, zdecydowana większość osób czuje się zakłopotana, odwraca wzrok, nie podejmuje nawet dyskusji, często uważając to za homoseksualne fanaberie.

Niemniej jednak, faktem jest, że zmieniające się czasy, większa otwartość w temacie seksu i ciekawość w jego odkrywaniu, powoduje, że coraz więcej osób decyduje się spróbować. Potwierdzeniem tego są statystyki, które jasno wskazują, ze w samych USA, uprawianie tego rodzaju seksu, deklaruje aż 38% mężczyzn w przedziale wiekowym 20-39 lat oraz 33% kobiet miedzy 18 a 44 rokiem życia.

Jak zabrać się do seksu analnego?

Interesujące jest, ze dziesięć lat temu, jedynie 26% mężczyzn oraz 20% kobiet w tych samych grupach wiekowych przyznawało się do seksu analnego. Wzrost jest znaczący, bowiem jest to ponad 10% w każdej grupie. Zjawisko to, niemalże identycznie prezentuje się w naszym kraju. Jeden z najpopularniejszych polskich seksuologów i pedagogów, wybitny w swojej dziedzinie- Zbigniew Izdebski, ogłosił rezultaty badań dla grupy kobiet i mężczyzn. W 1992 roku, do seksu analnego przyznawało się zaledwie 6 % badanych, zaś 15 lat później, wyniki wskazywały już 18%. Bezbolesny seks analny

Dlaczego tak zachowawczo podchodzimy do tematu seksu analnego w praktyce?

Jak już wspomnieliśmy na początku artykułu, temat seksu analnego bardzo często jest powodem zażenowania, tematem uprzedzeń, ogólnie powszechnych stereotypów oraz wstrętu czy obaw. Te ostatnie dyktowane są zazwyczaj kwestią zdrowotna. Grupa osób uważa to za niehigieniczne oraz niezdrowe, ponieważ istnieje obawa o zwieracze, do tego odbyt zamieszkiwany jest przez liczne kolonie bakterii, które mogą powodować wiele chorób, a tą droga łatwo się nimi zarazić. Co więcej, ten rodzaj seksu daje większe prawdopodobieństwo przeniesienia się chorób wenerycznych czy wirusa HIV.

Kolejnym wymienianym problemem jest bezpośredni, nieprzyjemny i mało estetyczny kontakt z kałem. Takie wrażenia mogą zniechęcić nawet największych zwolenników wypiętych, seksownych, damskich pośladków. Wtedy jedne względy wizualne zostają stłumione przez te drugie, mniej przyjemne.

Oczywistym elementem jest także odczuwanie bólu. Nie wspominając już, iż w niektórych krajach, z powodu względów kulturowych czy religijnych, taki rodzaj współżycia, uznawany jest za grzech. Niemniej jednak- wciąż rosnąca ilość zwolenników tego typu ‘przyjemności’ powinna skłonić nas do ANALizy J i spróbować przywołać także względy pozytywne.


Obraz Henri Arvil
Obraz przedstawiający seks analny między mężczyzną a kobietą

Niezaprzeczalnie, w trakcie penetracji odbytu, którego nabłonek jest o wiele delikatniejszy, anieżeli nabłonek wyściełający pochwę, istnieje możliwość uszkodzenia czy otarcia niewielkich naczyń krwionośnych, co powoduje ryzyko zarażenia się rożnymi chorobami. Nie jest to jednak, a bynajmniej nie powinno być przeszkodą do odkrywania seksualnych tajników naszego ciała i łamania tematów tabu. Używając odpowiedniej, grubszej prezerwatywy i sporej ilości lubrykantu, ułatwiającej swobodną penetrację, właściwie niwelują ryzyko otarć czy uszkodzeń. Ale niezmiernie istotne jest także wyczucie i subtelność.

O historii seksu analnego można przeczytać na wikipedii.

Aspekt estetyczno-wizualny, poruszony powyżej, czyli zetkniecie się z kalem, to nie do końca prawda, bowiem kał pojawia się w odbytnicy na chwilę przed wypróżnieniem, kiedy odczuwamy dobrze znane nam uczucie parcia. Faktem jest, iż mogą się tam znajdować nieznaczne masy kałowe; ale osoby, które odpowiednio się wypróżniają i dbają o higienę, nie powinny mieć takowego problemu i nie powinny obawiać się tego typu dyskomfortu.

Jednakże, jeśli ktoś nie czuje pewności i obawia się kłopotliwej oraz niekomfortowej sytuacji podczas stosunku, albo jeśli ma to być powodem dekoncentracji i brakiem przyjemności, może warto pokusić się o lewatywę, która da nam 100% pewności czystości. Aby poddać się takowemu ‘zabiegowi’ nie musimy udawać się do pielęgniarki czy osoby do tego merytorycznie przygotowanej. Możemy zrobić to sami, używając np. środków dostępnych w każdej aptece, bądź jeszcze łatwiejszym sposobem- kierując pod prysznicem, strumień wody na odbyt tak, aby dostawała się do niego woda. Jeśli zalęgają tam jakieś masy kałowe, powinny wydostać się z odbytu wraz z wodą.

Japońska rycina przedstawiająca seks analny Początkujący, którzy decydują się spróbować miłości analnej, ale obawiają się nieprzyjemnego bólu, przed rozpoczęciem aktu, powinny się porządnie rozluźnić. Można do tego zaangażować partnera, inicjując nowe rozgrzewające zabawy gry wstępnej. Aby przyzwyczaić odbyt i samemu oswoić się z nowymi doznaniami, możemy najpierw penetrować odbyt palcem swoim bądź partnera-partnerki lub użyć do tego specjalnego cienkiego wibratora analnego.Ważne jest, aby decyzja o uprawianiu seksu analnego, była dobrowolną decyzją obojga partnerów. Pamiętajcie, iż delikatność i nawilżenie to podstawa w tego typu aktach miłosnych i w przypadku negatywnych odczuć czy chęci rezygnacji, należy uszanować wolę partnera i pieścić się w inny sposób, a na próby będzie jeszcze czas, bo w seksie analnym ważna jest także cierpliwość.

Dużo wartościowych materiałów o seksie analnym możemy dowiedzieć się na stronie abc poradnik zdrowie.

Należy także pamiętać o zachowaniu higieny. Uniesienia miłosne i ogromne zasoby przyjemności, sprzyjają zapomnieniu, a w przypadku seksu analnego, należy pamiętać, aby bezpośrednio po penetracji odbytu, nie wkładać członka do pochwy, bowiem pałeczki okrężnicy znajdujące się w jelicie, mogą zostać przeniesione i doprowadzić do zakażeń pochwy lub dróg moczowych kobiety. Dlatego proponujemy umyć członek albo zmienić prezerwatywę.

Reasumując, możemy stwierdzić iż seks analny, to seks bezpieczny, jeśli pamiętamy o kilku ważnych zasadach- o bezpieczeństwie, nawilżeniu, higienie i odpowiedniej atmosferze, co uczyni nas zrelaksowanymi, odprężonymi i gotowymi na nowe doznania. Co prawda seks analny, jest formą dla trochę bardziej cierpliwych, ale pomaga odkryć, co przynosi nam nieco inny rodzaj przyjemności, dostarczyć nowych bodźców rozkoszy i niecodziennych wrażeń.

Filmik z informacjami od seksuologa:

Stopka grafika
Oferty pracy w branży towarzyskiej
Praca w branży

Ponad 1000 ogłoszeń o pracę

Oferujesz lub szukasz pracy w branży towarzyskiej?
Codziennie aktualizowana baza ogłoszeń z kraju i całej Europy.

Szczegóły konkursu
Rozdajemy bliznę dla Pań
Prezenty dla Pań

Obdarowaliśmy ponad 400 div!

Podczas naszej promocji rozdaliśmy wśród naszych div seks gadżety oraz bieliznę erotyczną.

Rozdaliśmy również ponad 100 gadżetów erotycznych.