Polak u Prostytutki, jak to jest w naszym kraju?

Akceptujesz erotyczną zawartość strony?

Hotmax to bezpłatny portal, na którym znajdziesz darmowe ogłoszenia towarzyskie dziewczyn, par oraz panów. Znajdują się tutaj sex oferty, anonse erotyczne oraz kontakty towarzyskie. Jeśli szukasz wyjątkowego towarzystwa na wieczór kawalerski, dziewczyny, która uprzyjemni Twój pobyt w hotelu lub adresu night klubu bądź agencji towarzyskiej to trafiłeś w dobre miejsce!

Portal zawiera materiały, zdjęcia oraz filmy o tematyce erotycznej.

dodaj ogłoszenie
Wersja mobilna
Logo Hotmax.pl Wybierz ogłoszenie z danego miasta
Najnowsze anonse
27-06-2019
Ewa Kobiece Kształty
28 lat
BIELSKO BIAŁA
503-923-056
27-03-2017
Anita
30 lat
DĘBNO LUBUSKIE
603-793-995
23-02-2017
Bzzykankoo - Sylwia......
27 lat
WARSZAWA
511-381-511
23-02-2017
Beata Puszysta Mokotow - Full!
36 lat
WARSZAWA
228-487-710
19-10-2016
SYLWIA - Puławska 43...
26 lat
WARSZAWA
511-381-511

Ogłoszenia o pracę
Masażystkę zatrudnimy
Data: 22-10-2020
Ofertę kieruję do Pań/dziewczyn , które lubią, znają, lub też pragną poznać techniki masaży erotycznych. Proponuję pracę w serdecznej i miłej atmosferze, bardzo wysokie zarobki (ok. 13 000 pln/mc) zależne tylko od własnego...

Telefon: 798499886

Konkurs Garsoniera
Szukam
od   do  lat
Cena za
od: do: PLN

Prostytucja w Polsce


W naszym kraju, mimo iż agencje towarzyskie oraz prywatne tzw. ‘mieszkaniówki’ nie stanowią deficytu, wręcz przeciwnie, wiele młodych kobiet, uznając to za łatwy sposób dochodu, decyduje się zostać prostytutką; to ciągle jest to temat tabu. Wszyscy wiedzą, że prostytutki mają klientów pochodzących z różnych grup społecznych, jednak w rozmowach, rzadko kto się przyznaje z korzystania usług agencji. Powodów dla których mężczyźni korzystają z usług prostytutek także jest naprawdę wiele i wiele z nich jest dość zaskakująca. W Polsce prostytucja jest oficjalnie niezalegalizowana. Opinie samych zainteresowanych-klientów i prostytutek w tym artykule...

Kto i dlaczego?

Badania wskazują, że wiek osób korzystających z usług agencji jest bardzo zróżnicowany. Agencje odwiedzają osoby bardzo młode, jak również w podeszłym wieku. To akurat nie stanowi reguły i o niczym nie świadczy. Ważniejszy jest powód. Młodzi mężczyźni, niemający partnerki, którzy jeszcze nie współżyli, nie chcą wychodzić na gorszych w środowisku swoich kolegów. Również nie chcą czuć się słabsi oraz niemający pojęcia co robić, gdy już dojdzie do stosunku z partnerką. Są też tacy, którzy zwyczajnie mają problem z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich, nie mówiąc już o intymnych; a ich hormony w wieku dojrzewania buchają i potrzebują rozładować swoje napięcie i zaspokoić swoje fantazje, które dodatkowo wzmagane są przez np. filmy czy czasopisma pornograficzne.

Osoby w średnim wieku, bardzo często przychodzą do agencji, aby rozładować stres, chcą sprawdzić siebie i swoje ‘umiejętności’ łóżkowe, a także potrzebują odmiany. Bardzo często są to mężczyźni, którzy mają żony i dzieci, których męczy codzienne życie, a jeszcze bardziej rutyna w łóżku, albo nawet brak seksu z żoną, która nie ma siły albo ochoty na współżycie, bo jest pochłonięta macierzyństwem, bądź też jest świeżo po porodzie. Sfrustrowani mężczyźni udają się wtedy do prostytutki. Ale co ciekawe, bardzo często bywa tak, że mężczyzna chce się po prostu wygadać. Przychodzi do prostytutki, bo potrzebuje rozmowy, szczerej rozmowy, chce się zwierzyć i potrzebuje osoby, która go wysłucha. Wielu z nich ma także niskie poczucie własnej wartości.

kobieta na łóżku
foto: www.scenicreflections.com


Podobne aspekty kierują do agencji mężczyzn starszych, którym brakuje towarzystwa kobiet. W dodatku, kiedy jeszcze czują popęd seksualny, w mniejszych środowiskach jest to dość wstydliwe, a czasami wręcz w opinii publicznej niedopuszczalne, aby starsi ludzie uprawiali seks. Ma to związek z panującą w naszym kraju pewnego rodzaju obłudą i łączeniem tego faktu (właśnie głównie w przypadku ludzi starszych) z brakiem wiary i obrazą kościoła. Dla badanych mężczyzn nie ma to jednak żadnego związku. Są agencje, z których każdy ma prawo korzystać, a wiara jest to osobista sprawa każdego człowieka i nijak ma się do tego aspektu. Wielu dość skrycie, ale jednak, stwierdza, że księża także korzystają z usług prostytutek (co prostytutki potwierdzają) i nie mają im tego za złe, bo to też człowiek i ma swoje potrzeby. Według nich korzystanie z usług agencji towarzyskiej oraz wiara, to dwie zupełnie niezależne sprawy.

prostytutki na ulicyStatystyki pokazują, iż z zasady osoby odwiedzające agencje towarzyskie lub domówki korzystają z portali internetowych i są osobami dobrze sytuowanymi, ale to również nie reguła. Wiele razy jest tak, że mężczyźnie, który świętuje swój wieczór kawalerski, koledzy sponsorują taką ‘wizytę’ w agencji. Wielu mężczyzn nie przyzna się na głos, że chodzi do prostytutki, bowiem mają jakieś problemy-czy to seksualne czy emocjonalne. Zazwyczaj pozornie robią to, aby zaimponować kolegom, albo tłumacząc się, że na zakrapianej, męskiej imprezie powstała taka idea i dalej samo już się potoczyło, a alkohol tylko dodał im odwagi. Jeśli mężczyzna trafił na taką kobietę, która spełniała jego oczekiwania, często do niej wracał albo zapadała mu głęboko w pamięć i stawała się bohaterką jego męskich opowieści. Jej wyjątkowość często nie wynikała z akrobacji czy sztuczek łóżkowych, a często z tego, że była fantastycznym ‘psychologiem’. Jednak blokadą w stałym odwiedzaniu tej samej ulubionej prostytutki, jest brak chęci identyfikacji mężczyzny z daną agencją, bowiem mógłby go ktoś zauważyć. Choć bywały sytuacje, że mężczyzna, aby jednak nie zmieniać ‘wybranki’ spotykał się z nią u siebie, bądź u niej w mieszkaniu, w hotelu albo w mieszkaniu wynajętym..

Portale internetowe

W większości przypadków osoby trafiające na tzw. mieszkaniówki trafiają z portali internetowych. W Polsce najbardziej popularne są:
  • hotmax.pl
  • roksa.pl
  • odloty.pl

Wymagania mężczyzn

A jakimi cechami powinna się charakteryzować dobra prostytutka zdaniem mężczyzn? To oczywiście zależy od wymagań i upodobań mężczyzny, ale badania wskazują, że nie ma dla nich znaczenia pochodzenie kobiety pełniącej usługi seksualne. Ważne jest natomiast, aby była czysta, zadbana i urodziwa. Wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami i uwielbiają piękne kobiety, atrakcyjne fizycznie. Prostytutki powinny być także inteligentne. Jak wspomniano wcześniej w artykule, mężczyźni często liczą na rozmowę i oczekują głębokiej dyskusji. Większość badanych stwierdza, że nie lubi słodkich kokietek, które okazują się mało inteligentne, niemające za wiele do powiedzenia. Jeśli chodzi o wiek pań, jest to dość zróżnicowane, bo zależy od wieku i upodobań klienta. Niemniej jednak, największą sławą cieszą się panie po 20. roku życia, których ciała są już dojrzałe, ale ciągle jędrne i ponętne.

Mężczyźni, pytani o doznania podczas seksu z prostytutką, nigdy nawet nie porównali go do seksu z partnerką. Zgodnie twierdzili, że uprawianie miłości ze swoją kobietą, jest czymś zupełnie innym, w co zaangażowane są emocje. Są uczucia, jest zgranie, każde bez naprowadzania wie, co lubi druga osoba- z tym, że właśnie dlatego wkrada się czasami rutyna. Z prostytutką wszystko jest inne, nowe, ale nie dostarcza tych głębszych, uczuciowych ekscytacji. Seks jest mechaniczny i właściwie nic nie znaczy, zwykłe rozładowanie się. Nawet jeśli mężczyźni udają się do agencji, aby móc z prostytutką porozmawiać, zwierzyć się jej tak, jak w domu nie mogą, bądź nie chcą, to i tak do rodziny wracają chętnie, bowiem wkraczają w inna sferę, a ich potrzeby są po prostu zaspokajane gdzie indziej. Także dla prostytutek, seks z klientem to po prostu praca, w której jak same twierdzą- często udają.

Seks bez prezerwatywy

Większość z mężczyzn zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa jakie niesie seks z prostytutką bez prezerwatywy, ale uważają również, że za pewną, narzuconą przez prostytutkę opłatę, prostytutka zgodzi się na seks bez prezerwatywy. Mają świadomość, że one ze względu na ryzyko zawodowe, na pewno są zdrowe, częściej się badają i dbają o siebie, dlatego część z ankietowanych mężczyzn twierdzi, że by się nie bało. Kobiety z agencji jednak twierdzą, że się na to nie zgadzają, nawet za dopłatą. Ich ciało, to jakby narzędzie pracy i nie mogą sobie pozwolić na żadne choroby, a w rezultacie brak dochodu. Zresztą po prostu dbają o siebie i o własne zdrowie i nie dopuszczają myśli o seksie bez prezerwatywy. I o ile one o siebie dbają, nigdy nie wiadomo jaki jest mężczyzna, dlatego o ryzyku nie ma mowy.

Zwierzenia prostytutki - odcinek 2

Tutaj można obejrzeć pierwszy odcinek zwierzeń prostytutki.
Stopka grafika
Oferty pracy w branży towarzyskiej
Praca w branży

Ponad 1000 ogłoszeń o pracę

Oferujesz lub szukasz pracy w branży towarzyskiej?
Codziennie aktualizowana baza ogłoszeń z kraju i całej Europy.

Szczegóły konkursu
Rozdajemy bliznę dla Pań
Prezenty dla Pań

Obdarowaliśmy ponad 400 div!

Podczas naszej promocji rozdaliśmy wśród naszych div seks gadżety oraz bieliznę erotyczną.

Rozdaliśmy również ponad 100 gadżetów erotycznych.