Akceptujesz erotyczną zawartość strony?

Hotmax to bezpłatny portal, na którym znajdziesz darmowe ogłoszenia towarzyskie dziewczyn, par oraz panów. Znajdują się tutaj sex oferty, anonse erotyczne oraz kontakty towarzyskie. Jeśli szukasz wyjątkowego towarzystwa na wieczór kawalerski, dziewczyny, która uprzyjemni Twój pobyt w hotelu lub adresu night klubu bądź agencji towarzyskiej to trafiłeś w dobre miejsce!

Portal zawiera materiały, zdjęcia oraz filmy o tematyce erotycznej.

dodaj ogłoszenie
Wersja mobilna
Logo Hotmax.pl Wybierz ogłoszenie z danego miasta
Najnowsze anonse
27-06-2019
Ewa Kobiece Kształty
28 lat
BIELSKO BIAŁA
503-923-056
27-03-2017
Anita
30 lat
DĘBNO LUBUSKIE
603-793-995
23-02-2017
Bzzykankoo - Sylwia......
27 lat
WARSZAWA
511-381-511
23-02-2017
Beata Puszysta Mokotow - Full!
36 lat
WARSZAWA
228-487-710
19-10-2016
SYLWIA - Puławska 43...
26 lat
WARSZAWA
511-381-511

Ogłoszenia o pracę
Masażystkę zatrudnimy
Data: 22-10-2020
Ofertę kieruję do Pań/dziewczyn , które lubią, znają, lub też pragną poznać techniki masaży erotycznych. Proponuję pracę w serdecznej i miłej atmosferze, bardzo wysokie zarobki (ok. 13 000 pln/mc) zależne tylko od własnego...

Telefon: 798499886

Konkurs Garsoniera
Szukam
od   do  lat
Cena za
od: do: PLN

Pozycja sześć dziewięć 69

69 Równoczesna rozkosz                                  
 
Pozycja seksualna 69 wzięła swoją nazwę od położenia ciał, które w tej pozycji nawiązują do arabskiej cyfry 6 i 9. Jest to jedna z pozycji seksu oralnego.


Pozycja sześć dziewięć


69 jest jedną z najbardziej popularnych pozycji seksualnych, ponieważ umożliwia obojgu partnerom kobiecie i mężczyźnie czerpać radość z seksu oralnego w tym samym czasie. Jest to jedna z nielicznych pozycji, kiedy obie strony obopólnie i jednocześnie czerpią przyjemność z doznań ustami i językiem.


Dla wielu par pieszczoty oralne są naturalną częścią aktu seksualnego, niektórym osobą to one sprawiają najwięcej przyjemności. Seks oralny od dawna był bardzo popularną aktywnością seksualną już w Kamasutrze mogliśmy o nim przeczytać. Mimo tak głębokich korzeni, wciąż istnieją przeciwnicy stymulacji stref erogennych ustami i językiem, uważających to za brak poszanowania, nieczystości i zarazem zboczenia. Z początkiem wieku wymuszenie pieszczot oralnych na małżonku było podstawą do rozwodu. Dziś jest już inaczej, partnerzy są bardziej otwarci na nowe doznania, czerpią przyjemność z dawania i brania.

Większość z nas bardzo lubi sprawiać przyjemność partnerowi, ale sami jesteśmy również bardzo rządni tej formy podniecenia. Warto opanować tą technikę, ponieważ odczuwanie takiej rozkoszy w tym samym czasie będzie niezapomnianym przeżyciem.
 
Pozycja ta jest odpowiednia dla każdego. Nie wymaga od partnerów dużej kondycji fizycznej, gdyż nie potrzebujemy dużo sił w jej trakcie(za wyjątkiem niektórych odmian). Poza tym partnerzy równocześnie sprawiają sobie przyjemność, co sprzyja ich bliskości i namiętności.
 
Jeżeli uwielbiacie pieścić się oralnie idealna będzie dla was pozycja 69.
Zanim zaczniecie eksperymentować z seksem oralnym, zadajcie sobie pytanie: Czy naprawdę macie na to ochotę? Wiele osób ma uprzedzenia, co do tego rodzaju zbliżenia. Wynika to z niewiedzy, ze wstydu, strachu, czasami ma też na to wpływ wyznawana religia. Jeżeli jednak czujesz niechęć, powinieneś porozmawiać z partnerem o swoich lękach, obawach, jakie niesie ze sobą dla ciebie to intymne zbliżenie. Szczera rozmowa i akceptacja ze strony partnera bez wątpienia ci pomoże, a on uszanuje twoją decyzje. Kiedy się już zdecydujesz, na pewno będzie to dla niego duża podniecająca niespodzianka, której z pewnością się nie spodziewa?
 
Kiedy już jesteście gotowi na rozpoczęcie nowego w waszym życiu erotycznym doświadczenia, czyli wzajemnego oralnego pobudzenia musicie pamiętać?
  • Przede wszystkim o czystości i higienie, ponieważ będziecie bardzo blisko siebie
  • O depilacji ( najlepiej porozmawiać z partnerem i poznać jego zdanie na ten temat)

Jak wygląda pozycja 69?

Partner leży na plecach, na nim kładzie się partnerka, ułożeni są w odwrotnych kierunkach, tak, aby każde z nich miało dostęp do strefy intymnej swojego partnera. Kobieta ma głowę skierowaną w stronę jego penisa, natomiast partner ma głowę usytuowaną w kierunku jej łechtaczki. Usta partnerów znajdują się na wysokości organów płciowych, dzięki temu umożliwia to obopólną przyjemność oralną. Następnie każdy z osobna przystępuję do pieszczenia sfery erogennej swojego partnera. Jednoczesna stymulacja językiem i ustami członka bądź łechtaczki, wywołuje w partnerach silne emocje i satysfakcję seksualną. 
 


Tak wygląda pozycja 69


 
W tej pozycji mężczyzna mieć będzie widok na jej piękne tylną część ciała i do tego wolne ręce, które mogą masować jej jędrną pupę i nie tylko. W tej pozycji, kiedy ona jest na górze ma większą swobodę ruchów i bardziej kontroluje oralną przyjemność. Mając dostęp do jej tyłeczka zajmij się odpowiednio jej pochwą i odbytem, ale tylko jak ma na to ochotę. Możesz penetrować ją swoim językiem i palcem zarówno jedną dziurkę jak i drugą. Nie zapominaj również o jej łechtaczce, która będzie również pragnęła twojego zainteresowania. Ona w tej pozycji doskonale zajmie się twoim penisem i jądrami, będzie go lizać, ssać od góry do dołu....
 

Zalety i wady pozycji 69?

Zaletą tej pozycji jest jej pełna kontrola, ponieważ jest na tobie, a ty możesz także używać palców, gdy będziesz ssał jej łechtaczkę, ponieważ twoje dłonie będą całkowicie wolne. Kolejnym plusem tej pozycji jest to, że w żadnej innej nie będziesz miał tak wspaniałego widoku na jej piękne krągłe pośladki, łechtaczkę i inne zakamarki.
 
Wadą tej pozycji jest utrudniona koncentracja na doznawanych przyjemnościach, ponieważ w pełni angażujemy się w dawanie przyjemności partnerowi. Także niewiele par może osiągnąć jednoczesny orgazm. W danej chwili nie można zapanować nad emocjami, co partner może odczuć, jako chwilowy brak zaangażowania.
Różne odmiany pozycji sześćdziesiąt dziewięć:
 
 
Pozycja 69 odwrócona: To pozycja, w której mężczyzna znajduje sie na kobiecie. Partnerzy mają uda szeroko rozwarte, odsłaniające najintymniejsze miejsca, dzięki czemu można je łatwo pieścić oralnie. Partner musi szczególnie uważać, żeby nie dopuścić się zbyt szybkich i głębokich pchnięć, gdyż partnerka może czuć się nie komfortowo.
 
Pozycja 69 bokiem: Partnerzy leżą na boku, przodem do siebie, głowy mają skierowane w odwrotnych kierunkach, twarze ku sobie. Nogi rozchylone z łatwym dostępem do narządów płciowych. Pozycja ta wygodna jest dla osób o większych gabarytach.
 
Pozycja 69 siedząca: Partner siedzi rozchyla nogi, tak żeby partnerka miała jak najlepszy kontakt z jego członkiem, obraca kobietę do góry nogami, a ona zarzuca nogi na jego szyje, on może trzymać ją za pośladki lub biodra i pieścić jej najskrytsze intymności, a ona zajmuje się jego przyrodzeniem.

Pozycja 69 klęcząca: Partner na rozszerzonych udach klęka, partnerka kładzie głowę między jego uda, wtedy partner podnosi ją, a ona zaplata nogi na jego karku, rękoma obejmuje jego plecy.
 
Pozycja 69 siedząco-stojąca: Partner siedzi z rozwartymi nogami, kobieta staje tyłem do niego i wypina swoje piękne wdzięki (robi skłon do przodu), może trzymać partnera za uda, by mieć bardziej stabilną pozycje.

Pozycja 69 stojąca: Pozycją wyjściową do niej jest siedząca 69, partner powoli wstaje i trzyma pionowo sylwetkę, kobietę utrzymuje do góry nogami za biodra, a ona oplata jego kark udami. Jest bardzo trudną odmianą pozycji 69 seksu oralnego. Wymaga dużo siły, wytrzymałości, ta pozycja zalecana jest parą gdzie partnerka jest szczupła i lekka, a partner ma dużą krzepę.

Pozycja 69 stojąca litera V: to jest pozycja, o której pisaliśmy wyżej z lekką modyfikacją, czyli mężczyzna stoi, trzyma kobietę do góry nogami w kierunku swojego penisa, a ona ma łechtaczkę przy jego twarzy. Różnica polega na tym, że kobieta nie oplata nóg na szyi mężczyzny tylko rozszerza nogi w kształcie litery V.

Pozycja 69 łuk rozpusty: Partner leży na wznak, na nim kładzie się partnerka plecami do niego. Oczywiście partnerzy głowy mają skierowane w kierunku swoich stref erogennych. Partnerka powoli unosi tułów i wygina się (robi mostek), głowę wychyla do tyłu i bierze członka do ust z nad głowy. Kobieta rozchyla uda tak, żeby partner miał łatwy dostęp do jej punktu rozkoszy. W tej pozycji penis wchodzi z innej strony pod innym kątem do ust, więc są to na pewno inne doznania dla partnera.


Filmik, na którym możecie posłuchać więcej o pozycjach seksualnych


Jednak te ostatnie pozycje 69 wzajemnego pobudzenia są dla par o naprawdę dobrej kondycji fizycznej.
69 daje możliwość zadowalania się w tym samym czasie i dlatego właśnie dużo osób decyduje się na 69 w różnych wydaniach.

Pozycje w seksie oralnym powinny być zmieniane, by umożliwiały partnerom urozmaicenie życia erotycznego.

Para powinna znaleźć swoją ulubioną pozycję 69, warto spróbować wszystkie, oczywiście w miarę możliwości i kondycji.

Pieszczoty oralne mogą stanowić doskonałą grę wstępną, nawet na spotkaniu po przez portale z ogłoszeniami towarzyskimi typu Hotmax.pl, Roksa.pl czy Odloty.pl. Pozycje 69 dla wielu par są częścią zbliżenia, czasami zastępują klasyczny stosunek seksualny.

Miłość oralna jest autentyczną, normalną i podniecającą aktywnością erotyczną w każdym związku.
Zachęcam was do wypróbowania pozycji 69, a także innych jej wariantów. Zawsze warto spróbować czegoś nowego i uatrakcyjnić życie seksualne, także do dzieła.

Stopka grafika
Oferty pracy w branży towarzyskiej
Praca w branży

Ponad 1000 ogłoszeń o pracę

Oferujesz lub szukasz pracy w branży towarzyskiej?
Codziennie aktualizowana baza ogłoszeń z kraju i całej Europy.

Szczegóły konkursu
Rozdajemy bliznę dla Pań
Prezenty dla Pań

Obdarowaliśmy ponad 400 div!

Podczas naszej promocji rozdaliśmy wśród naszych div seks gadżety oraz bieliznę erotyczną.

Rozdaliśmy również ponad 100 gadżetów erotycznych.